O Nas

O Nas

Coach to w języku angielskim autobus, lecz również kierowca i trener, zaś kanapa, no cóż, kanapa to najprzyjemniejszy mebel w całym domu.

Wydajemy pozycje, które służą rozwojowi, zabawie i przyjemności. Lekko, łatwo i przyjemnie, gdyż naszym zdaniem mamy do tego talent, ma to sens i sprawia nam przyjemność.Nasze wydawnictwo publikuje pozycje, które łączą w sobie: zmianę, inspirację i kreatywność. Każda książka lub gra jest podróżą w nieznane, lecz także w głąb siebie po nowe zasoby. Autobus jest symbolem podróży, natomiast kanapa, na której można odpocząć po dotarciu na miejsce symbolizuje odpoczynek, relaks i przyjemność.

Podróżując nawet z pasją, po pewnym czasie jednak myślimy o domu, do którego po najbardziej ekscytującej przygodzie, chętnie się wraca. A gdzie przyjemniej wracać jak nie na kanapę? Tak oto coaching na kanapie stał się coachingiem w podróży, w czasie której warto czytać, po której najlepiej odpoczywa się na kanapie z książką lub grą.IMG_4156 IMG_378420151020_163556IMG_0180