kryZYSK, zyskaj na kryzysie czyli 99 mil do portu

kryZYSK, zyskaj na kryzysie czyli 99 mil do portu

Wielu z nas obawia się kryzysu oraz jego niekorzystnych skutków.

Co zrobić, żeby wadę zmienić w zaletę?

Jak w sytuacji kryzysowej znaleźć dobre strony i nowe, satysfakcjonujące rozwiązania?

Jak zyskać na kryzysie?

 „W zeszłym tygodniu na promocji gier w Centrum Inspiracji wylosowałam dwa żetony a do nich dwa opowiadania – niesamowita inspiracja i natchnienie. Polecam!!!” (KatarzynaZ – fb)

„Zaczęłam prowadzić zajęcia z języka angielskiego używając jako ewaluacji celu i efektu w nauce oraz metod pracy właśnie Kryzysk… i mam fantastyczny feedback ze strony moich ‘studentów’. Jeden z nich – członek  zarządu dużej firmy szkoleniowej powiedział, że po raz pierwszy rozumie po co, dlaczego i jak chce się uczyć. I że te zajęcia są najbardziej efektywne jakie miał.. ja też to czuję, więc tym bardziej się cieszę.” Kasia

Często nam się wydaje, że dopiero zmierzając do celu, w drodze, uzyskamy potrzebne umiejętności i spodziewane efekty.

Tymczasem już na stracie, w Porcie Macierzystym, jesteśmy całkiem dobrze wyposażeni.

Zanim wyruszyliśmy w drogę, zanim zaczęliśmy świadomie i celowo zbierać środki,  już mamy  sporo przydatnych zasobów i nierzadko część oczekiwanych rezultatów. Gra daje możliwości ich dostrzeżenia i wykorzystania.

Rozpocznij planowanie twojego sukcesu, zmiany lub proces wychodzenia z kryzysu w stronę zysku.

Masz do dyspozycji zasoby rozpisane w 99 rozdziałach  – to twoje

  • 99 mil do portu,
  • 99 kroków do celu,
  • 99 inspiracji prowadzących do rezultatu.

Spośród nich dokonujesz losowania. Losowanie zasobów przypomina decyzje armatora. Kapitan nie ma wypływu na to, jaki ładunek wiezie. Podobnie jak w codziennym życiu, nie mamy wpływu na zmiany otoczenia, decyzje szefów czy koniunkturę. Często nam się wydaje, że dopiero zmierzając do celu, w drodze, uzyskamy potrzebne umiejętności i spodziewane efekty. Tymczasem już na stracie, w Porcie Macierzystym, jesteśmy całkiem dobrze wyposażeni. Zanim wyruszyliśmy w drogę, zanim zaczęliśmy świadomie i celowo zbierać środki,  już mamy  sporo przydatnych zasobów i nierzadko część oczekiwanych rezultatów.

kryzysk 3

W zestawie nowej wersji kryZYSK II: Książka kryZYSK, Arkusze: A  (50sztuk) oraz na usb: Arkusze B i C, instrukcja, żetony – 99 zasobów, 99 kart.

Licencja – PATRZ GRY COACHINGOWE

Kup grę