Sto map do celu

Sto map do celu

Gry z użyciem kart to kwintesencja twórczego podejścia do różnorodnych zagadnień. Aktywizują zarówno nasze skojarzenia, jak i pobudzają wyobraźnię, uruchamiają wspomnienia, zasoby i pozwalają na szybkie wyciągnięcie wniosków.

„Zgłębiam STO MAP, miałam okazję już pracować z kartami i jestem bardzo zadowolona. Inspirujące i mądrze wymyślone, przydatne w pracy.” Agnieszka.

„Stosujemy gry do pracy z uczniami np. na godzinach wychowawczych.”

„Zastosowałam grę na imieninach i każdy daje taki prezent  solenizantowi, że na podstawie wybranej karty mówi o dobrych cechach solenizanta, za co go ceni, co w nim jest wyjątkowego.”

„Używam ich na początku zebrań jako element otwierający, integracyjny.”

„Używam gier w rozmowach z pracownikami jako podsumowanie i rozmowa o rozwoju.”

8

Niemal każdy zgłaszany temat może znaleźć swoje rozwinięcie w grach za pomocą kart STO MAP DO CELU.  Ich użycie pozwala Uczestnikom zarówno na poszukiwanie skojarzeń, odnajdywanie zasobów jak i odpowiednie stymulowanie swojej kreatywności poprzez sekwencje metafor i pytań.

Poradnik  i karty: Metafor, Archetypów oraz Pytań.

kołczoGRA STO MAP DO CELU pozwala na:

  1. Odkrycie przez Uczestników zasobów użytecznych w danym działaniu
  2. Połączenie elementów [zasobów] nadających ich działaniom sens w powiązaniu z własnym talentem oraz strategią sukcesu a poprzez to uzyskanie synergii w działaniu
  3. Odkrycie mocnych stron oraz talentów Uczestników gry oraz sposobu ich rozwijania
  4. Uzyskanie wglądu w dylematy dotyczące postrzegania sprzeczności w danej sytuacji.

Dzięki tej grze możliwa jest praca na własnej postawie w relacjach w danej sytuacji [także relacje z daną sprawą lub człowiekiem] oraz własnym stosunkiem do takich tematów jak: planowanie, zaradność i osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów oraz tworzenie strategii sukcesu. Jej najsilniejszym elementem jest pobudzanie do nowych inspirujących skojarzeń, oraz poszerzanie mapy percepcyjnej.

Zestaw stanowi poradnik, trzy talie kart: Metafor, Archetypów oraz Pytań.

Licencja – PATRZ GRY COACHINGOWE

Kup grę